Pieski

Charlie to piesek , który trafił do naszej hodowli w czerwcu 2021r. Urodził się 29.04.2021r. Jest grzecznym pieskiem i szybko zaprzyjaźnił się z innymi pieskami.  


Nasz śliczny  maluszek dorasta i tak wygląda w wieku 5 miesięcy.

 

Charlie coraz bardziej obrasta futerkiem, już ma 7 miesięcy

 

 

Enzo to piesek, który urodził się w naszej hodowli 13 stycznia 2020r. Jest synkiem Molly i Leo. Maluszek ma piękny kolor blue merle. Piesek ma wesołe usposobienie, wszystko go ciekawi. Bardzo lubi towarzystwo ludzi i innych psiaków. 

 

Buzzy, to czekoladowy chłopczyk, który dołączył do naszej hodowli w wieku 9 tygodni. Jest małym rozrabiaką. Buzzy lubi zabawę i wszystko go interesuje. Bardzo lubi się przytulać. Do innych piesków jest delikatny i ostrożny. 

 

Ragnar to piesek , który jest z nami od styczna 2019r. Urodził się 1 października 2018r. Jest to piesek odważny, z charakterkiem. Jest bardzo puchaty a jego urok osobisty podbija serca każdego kogo spotka. W domku z dziewczynami dogaduje się bez problemu. Najbardziej lubi bawić się z naszą Lulu. Lubi też podkradać rzeczy domownikom, bo według niego kapcie i buty to najlepsze gryzaki.