Suczki

Bianka to śliczna czarnulka urodzona w naszej hodowli w dniu 28.08.2020r. Rodzicami są nasze psiaki, mamą jest Lulu a tatą Ragnar.

 

Ahri to nasza śnieżnobiała księżniczka. Urodziła się 29.01.2020r. Jest bardzo spokojna i grzeczna. Inne pieski zaakceptowały malutką Ahri bez problemu.

Do naszej hodowli dołączyła w wieku 8 tygodni. 

 

Grace to przeurocza, malutka dziewczynka, która urodziła się 15 października 2019r, w naszej domowej hodowli. Jest córką Lulu. Jest bardzo spokojna i jest małym przytulaskiem.

 

 

LuLu urodziła się w naszej hodowli, jest córką Molly. Jak widać wyrosła na śliczną suczkę, ma piękną okrywę włosową. Jeśli chodzi o charakter jest spokojna i grzeczna. Bardziej od spacerów lubi wylegiwać się na kanapie. Jako szczeniak nie sprawiała kłopotów i nic nie niszczyła. LuLu na spacerach nie jest konfliktowa i szybko zaprzyjaźnia się z innymi pieskami.  

 

 

 

 

Nie da się opisać jednym słowem ile dla nas znaczy Molly. Ta kochana dziewczynka jest bardzo żywiołowa i wszędzie jej pełno. Uwielbia zabawy i mizianie. Może godzinami leżeć przy domownikach żeby tylko ktoś ją głaskał. Jak tylko ma okazję, to wskakuje na kolana i nie ma opcji żeby tak łatwo opuściła to miejsce. Bardzo lubi spacery, które nigdy jej nie męczą. Lubi dzieci i zabawy z innymi psiakami.